2021 Burç Yorumları

28.12.2020
501
2021 Burç Yorumları

Yeni yıla girerken gökyüzü ve astroloji burçlar hakkında neler söylüyor, 2021 yılını en şanslı ve şanssız geçirecek burçlar hangileri, burçlar 2021 yılını nasıl geçirecek bu yazımızda bunlara yer vereceğiz.

Koç Burcu

2021 yılının, Koç burçları için çok güzel başlayacağını söylememiz yanlış olmaz. Kariyer anlamında da kendilerini son derece ilerletecek ve geliştirecek olan koçlar için 2021 adeta başarı yılı olacak. Nisan- mayıs gibi ekonomik durumlarına dikkat etmeleri ve kimseye borçlanmamaları koç burçları için vereceğimiz en güzel tavsiyelerden. 2021 yılında yeni bir aşkın ya da yepyeni bir çevrenin koç burçlarını beklediğini söyleyebiliriz. Sosyal çevrelerinin genişlemesi, akademik anlamda daha da güçlenip, tanınmaları anlamına gelebilir. 2021 yılı koç burçları için akademik başarının ve mükemmel bir aşkın yaşanacağı yıl olacak.

Boğa Burcu

2021 yılı, boğa burçlarının kendilerine değer vermeyi öğrendikleri bir yıl olacak. Mayıs ve haziran ayında gerçekleşecek bazı tutulmalar boğa burçlarının ruh hallerini olumsuz etkileyebilir. Bu tutulmalar, hayatlarında radikal kararlar almalarına ve bazı krizleri atlatmalarına neden olabilir. Bu yıl boğalar, bazı geleneksel düşüncelerini yıkıp yerine daha modernlerini koyabilir. Bunun yanında boğa burcu 2021 yılında yaş farkının fazla olduğu bir ilişki içerisine girecek gibi görünüyor. Ancak hayatına alacağı kişi, 2021 yılının boğa burçları için oldukça mutlu geçmesine sebep olacak.

İkizler Burcu

İkizler burcu 2021 yılına bazı borçlanmalar ve miras, nafaka gibi sıkıntılarla başlayacak. Ancak bu sıkıntılar geçtikten sonra rahat bir nefes alabilecek. Kariyer bakımından çok çalışacakları bir sene olacak. Bu kadar çalışmanın sonu tabi ki kazançlı bir şekilde onlara dönecek. İkizler burcu, 2021 yılında bittiğini düşündüğü ilişkilerine yeniden başlayabilir ya da yeni bir ilişkinin içerisine girebilir.

Yengeç Burcu

2021 yılı yengeç burçları için hedeflerinin ön plana çıktığı bir sene olacak. Hedeflerini gerçekleştirmek için çok çalışacak ve bunun sonunda ekonomik anlamda çok rahatlayacaklar. Aşktan umduğunu bulamayan yengeç burçları kendilerini tamamen kariyerlerine adayacaklar. Ancak hiç beklemedikleri bir zamanda onlar için mükemmel aşk kapılarını çalabilir. Yengeç burçları 2021 yılında çok fazla şaşırmaya ve sürprizlere hazırlıklı olsun. Hayat onlara hiç beklemedikleri mucizeler gösterebilir.

Aslan Burcu

2020 yılında kariyer anlamında yaşadığı sıkıntılardan sonra aslan burcu mesleğinden soğumuş olabilir. Ancak kariyer anlamında tanınmasını sağlamak için sosyal etkinliklere, derneklere katılmak aslan burcu için avantajlı olacak. Mayıs, haziran aylarında aile içi ilişkilerinde kırılmalar olabilir. Aslan burçlarının ailesine ekstra fayda göstermesinde yarar var. İlişki açısında temmuz, ağustosta hiç beklemedikleri sürprizlerle karşılaşabilirler. 2021 yılında aslan burçları sindirimle alakalı bazı sağlık problemleri yaşayabilir.

Başak Burcu

2021 yılı başağın aşkı doyasıya yaşayacağı bir yıl olacak. Eşinizle ilişkilerinizin güçlenmesi veya yeni ilişkiye başlamak mümkün gözüküyor. Yeni yıl başak için bol tutkulu ve romantizm dolu geçecek diyebiliriz. Kariyer anlamında nisan ayından sonrasının onlar için verimli geçeceğini söyleyebiliriz. Terfi, yeni iş gibi fırsatlar karşılarına çıkabilir. İyice düşünmeden, acele karar vermesinler. Başak burçları 2021 yılında insülin dirençlerine daha fazla önem göstermeli. Yeni yıl da başak burçlarına eğlenceli, renkli ve romantizm dolu anlar bekliyor diyebiliriz.

2021-astroloji-yorumu

Terazi Burcu

Hayatına alacağı yeni insanlar ve ilişkiler terazi burçlarına çok şey öğretecek. Yeri gelecek o insanlardan büyük yaralar alacaklar. Ancak güçlü kalıp hayatlarına devam ettikleri takdirde her şey onlar için çok daha iyi olacak. Terazi burçları 2021 yılında güçlü kalmayı ve hayatla mücadeleyi öğrenecek. Kariyer anlamında önemli dönüm noktaları yaşayabilirler. Bunların sonucunda ekonomik olarak rahatlayacaklarını söyleyebiliriz. Evli çiftler nihayet ilişkilerinde huzuru ve refahı bulacaklar. Bekar teraziler aşk anlamında nihayet bazı yaralarını sarmayı öğrenecek.

Akrep Burcu

Zihinsel olarak geçirdikleri zor yıldan sonra 2021 akrep burçları için huzurlu ve dingin geçecek. Kariyer anlamında biraz daha ön plana çıkacakları bir yıl olacak. Yaşanacak tutulmalardan akrep burçları direkt etkilenecek. Evli çiftlerin ilişkilerini sorguladıkları, bekarların evlilik düşündükleri bir yıl olacak. İlişki anlamında yaz ayları onlar için oldukça şanslı geçecek. Genel olarak akrep burçlarının rahata erdikleri bir yıl olacak.

Yay Burcu

Yay burçları için kendilerini çok fazla geliştirdikleri ve kariyerlerinde çok ilerledikleri bir yıl olacak. Hayallerindeki ideal kişiye dönüşmeleri kaçınılmaz. 26 mayısta yaşanacak tutulma aşk hayatlarının tamamen değişmesine ve yeni insanlarla tanışmalarına neden olabilir. Bu yıl yay burçları için akademik olarak hedefleri yere ulaştıkları bir yıl olacak. İş hayatlarında ayağını kaydırmaya çalışan insanlar olabilir. Kendilerini bu tarz insanlardan korusunlar.

Oğlak Burcu

Yeni yıl oğlak burçlarının hayattaki sorumluluklarının arttığı bir yıl olacak. Özellikle parasal anlamda bir sorumluluk artışı görülüyor. Yıllardır evliliğini sonlandırmak için hukuksal sürece başvuramayanlar bu sene olumlu neticeler olabilir. 10 temmuzdan sonra ilişkileri yeniden şekillenebilir. Ancak yeni ilişkilere karşı dikkatli olmakta ve herkese hemen güvenmemekte fayda var. İlişki ve kariyer anlamında zaman zaman birtakım kırılmalar yaşanabilir. Ancak oğlak burcu yaşanan her olumsuzluktan sonra daha da güçlenerek ayağa kalkmayı bilecek.

Kova Burcu

Kova burçları 2021 yılında tutumlu olmayı ve tasarruflu olmayı öğrenecekler. Kariyer anlamında parladıkları bir yıl olmayacak. 2021 yılı kova için inzivaya çekilme senesi de denilebilir. Temmuz ve eylül ayları arasında ilişkilerinde bazı değişimler yaşanabilir. Estetik işlemler yaptırmayı düşünen kova burçları bu sene onları gerçekleştirebilir. 2021 kova burçları için çok şanslı geçmeyecek ancak 2021 yılının bitimiyle son derece rahatlayacaklar.

Balık Burcu

2020 yılında sorun yaşadıkları bazı insanları balık burçları 2021 yılında hayatlarından çıkaracak. Son derece üzgün geçirdikleri 2020 yılından sonra yeni yılda balık burçları sonunda rahata erecek. Hayatlarından çıkan insanların yerine yenileri girebilir. Hayatlarına giren yeni insanlar onlar için dönüm noktası olabilir. Kariyer anlamında parladıkları bir yıl olacak ancak nisan- mayıs aylarında borçlanmamaya dikkat etsinler. Şubat ayında akademik anlamda yeni fırsatlar ve tekliflerle karşılaşabilirler. Balık burçları 2021 yılında hayatlarındaki gerçek tutkuyu bulacak gibi gözüküyor. Her anlamda bir değişme ve gelişme içerisine girecek balık burçları 2021 yılını mutlu geçirecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.