Bepanthol Krem Ne İşe Yarar, Faydaları Nelerdir?

30.12.2020
86
Bepanthol Krem Ne İşe Yarar, Faydaları Nelerdir?

Dermataloji alanında tecrübesiyle bilinen Bepanthol kremin faydaları saymakla bitmiyor ve en güvenilir cilt bakım markalarından biridir.

Bepanthol Krem İçeriği

Vücudumuzdaki en büyük organın cildimiz olduğunu biliyor muydunuz? Bepanthol krem içeriğinde bulunan Provitamin B5 ile vücudumuzun en büyük organı cildimizi gün içerisinde karşılaştığı dış etkenlere (sıcak, soğuk, rüzgar vb.) karşı korur ve onarır. Bepanthol krem içeriğinde cilt sağlığı ve bakımı açısından oldukça faydalı Dekspantenol yani Provitamin B5 vitaminini bulundurur. İnsanların Bepanthol kremi tercih etmelerinin en önemli sebeplerinden biri de içeriğinde alerjik reaksiyonlara sebep olan Paraben bulunmamasıdır.

Bepanthol Krem Faydaları

  • İçeriğinde bulunan Provitamin B5 ile cilt bariyerini korur ve onarır.
  • Kuru ve hassas ciltleri tahriş etmeden onarır ve rahatlatır.
  • Su bazlı olmasından dolayı yağlı ciltler için yağlılık hissi vermez.
  • Paraben bulunmamasından dolayı bebeklerdeki pişik sorunu ve egzama hastaları için güvenilirdir.
  • Kış aylarında kuruyan ve çatlayan cildimizi onarır ve korur.
  • Cildin parlak görünmesini sağlar ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

bepanthol-icerigi

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Çeşitleri

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi: Cildin nemini kaybettiği bölgeleri (diz, dirsek ve topuk gb.) derinlemesine nemlendirir ve koruma sağlar.

Bepanthol Sensiderm: Kortizon içermeyen ve klinik olarak test edilmiş krem egzamaya rahatlama sağlar. İçeriğinde özel lamellar lipidlerle cilt bariyerini korur ve güçlendirir. Kaşıntı, dökülme ve kızarıklık gibi şikayetler için tercih edilir.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem: Bebeklerin hassas bir cilde sahip olmasından dolayı ciltlerinde meydana gelen sorunlardan en bilineni pişiktir. Bepanthol krem içeriği güvenilir olduğu için ebeveynler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bepanthol pişik önleyici merhem içeriğinde paraben ve parfüm bulundurmamasından dolayı ebeveynlerin güvendiği ve en çok tercih ettiği merhemdir. İçeriğinde bulunan özel bileşenlerle cilde kayganlaştırıcı etki verir ve pişiği önler. Oluşan pişikler için kullanıldığında ise bebeklere rahatlık verir ve cildi nemlendirir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.